עלי

אני גלי, יועצת לאורח חיים בריא בוגרת המכון לתזונה אינטגרטיבית Institute for Integrative Nutrition , NY. עם שובי לארץ הקמתי את "תזונה יצירתית" מרכז המתמחה בהטמעת שינוי תזונה ואורח חיים לצורך שיפור תפקודי בלוטת התריס, בעיות עיכול, אלרגיות ורגישויות למזון.

גם אני (אולי בדיוק כמוכם), סבלתי כל חיי מבעיות עיכול קשות, חוסר חיוניות ואנרגיה,  תנודות במשקל בעיות עור, פריון ופוריות, אלרגיות למזון ומצבי. איש לא האמין לי שטענתי שכל הסממנים מצביעים על בעיה בבלוטת התריס, כיוון שערכי הtsh שלי היו "תקינים" במשך 5 שנים נשלחתי פעם אחר פעם הביתה בטענה שהכל בסדר איתי, שאני מחפשת איפה שאין ושאם רק אבין שעלי לקחת תרופות פסיכיאטריות המצב שלי השתפר. סירבתי בתוקף. לאחר שהתייאשתי מהרופאים, עשיתי מחקר מקיף ומעמיק שעזר לי לאבחן את עצמי עם השימוטו, מחלה אוטואימונית בבלוטת התריס ופניתי לרופא שהיה מוכן להקשיב ואישר את האבחנה.

הטיפול הבלעדי שהוצע לי הוא טיפול תרופתי שאיתו יהיה עלי "להתחתן" לכל חיי . סירבתי בכל תוקף לקבל את העובדה שאין פעולות נוספות שאוכל לעשות כדי לשפר את בריאותי. שוב יצאתי למסע אישי של חקירה והתעקשות פנימית כדי לגלות כיצד אוכל להרגיש טוב יותר, להפחית את התסמינים מהם סבלתי ולקדם את בריאותי. שינויי משמעותי בבחירות המזון שלי ובאורח החיים הביאו לירידה דרמטית במרקרים האוטואימונים ולהטבה משמעותית מהתסמינים מהם סבלתי בינהם בעיות העיכול, המשקל, העור מצבי הרוח והאנמיה הקשה. אחרי 3 שנים ללא מחזור חודשי, הצלחתי להתאושש הריתי פעמיים בנסיונות הראשונים, וילדתי בקלות את שני ילדי המתוקים. את כל אלו עשיתי לבד, ללא עזרת הממסד הרפואי.

היום אני מרצה ומנחת סדנאות מבוקשות לקהל הפרטי, לאירגונים, חברות וגופים (צה"ל, המכללה למנהל, wix, רשת ניצת הדובדבן, פורטל התזונה הגדול בישראל eatwell, רדיו 102fm) כותבת, משתתפת בתכניות רדיו טלוויזה ומלווה רבים בשינוי בחירות המזון ואורח החיים לשיפור וקידום בריאותם ואורח חייהם.

אם אתם קוראים שורות אלו, אתם וודאי מאמינים בכוח המדהים של שינוי אורח החיים ובחירות המזון, מוכנים לנהל את בריאותכם ולהרגיש אנרגטים וחיוניים יותר. מוזמנים לפנות אלינו ולהגיע להרצאות, סדנאות ולמגוון הפעילויות שאנו מציעים. אשמח לראותכם – אל תתפשרו על פחות!

צרו קשר // [email protected] // 054-5655315