סדנאות

בתזונה יצירתית, אנו מציעים מגוון עשיר של סדנאות בתחומים שונים ובהקפים משתנים בנושאי תזונה ובריאות. הסדנאות מוצעות לקהל הרחב, למוסדות אירגונים וגופים ציבוריים.  ניתן להעניק כשובר מתנה לעובדים ולאנשים פרטיים.
לפרטים, הזמנה ומחירים צרו קשר.

תזונה לבלוטה לתריס (3 מפגשים)
סדנת הדגל הבלעדית של תזונה יצירתית שמביאה לכם את כל הידע המקצועי האישי והנסיון הקליני שלי כדי להעניק לכם כלים פרקטיים ופשוטים להבין כיצד לאבחן את עצמכם ולגלות על אילו בדיקות כדי להתעקש, האם אתם באמת מאוזנים, ואיך לגלות זאת מבדיקות הדם שלנו, מדוע לפעמים תרופות לא עובדות, מהם 3 עמודי התווך של תמיכה בבלוטה, אילו 3 המזונות רצוי להסיר מיד מהתפריט ואילו 4 מזונות יחזקו את הבלוטה? 3 מפגשים שיתנו לכם כלים לקחת את הבריאות בידים שלכם ולהרגיש נפלא! בונוס לכל נרשם, מתנה בשווי 450 ש"ח!! הצטרפות למועדון תזונה יצירתית: בית לכל השאלות והלבטים שלכם ליווי ותמיכה מקצועית לאורך כל החודש בקבוצה אינטרנטית סגורה, בלי לצאת מהבית! לפרטים נוספים

החיים ללא גלוטן (4 מפגשים)
הסדנה המקיפה ביותר להתנסות עם תזונה בריאה נטולת גלוטן ב- 3 שלבים פשוטים מבית תזונה יצירתית כולל הדרכה, ליווי ותמיכה קבוצתית מקיפה. הסדנה תעניק כלים פרקטיים להצלחה, התנסות עם תכנון תפריט שבועי, מגוון רעיונות לארוחות ומתכונים ב- 5 דקות, טיפים והמלצות לחופשות, חגים ואירוח.מפגש בנושא של אפיה בריאה ללא גלוטן והדרכה לאכילה מחוץ לבית. 4 מפגשים בני שעה וחצי.
לפרטים נוספים

עושים סדר בתזונה (ב3 או 6 מפגשים)
בסדנה זו נעשה סדר בים המידע על תזונה ובריאות אחת ולתמיד. נלמד לא רק כיצד לבחור את אבות המזון הבריאים ביותר אלא גם כיצד להתאים לגופך ולצרכיך את התזונה האופטימלית והמדויקת עבורך. הסדנה כוללת הדרכה בטכניקות לאיזון תשוקות למתוקים ללא איסורים והגבלות, מציאת ארוחת הבוקר האידאלית לכל אדם, תכנון תפריט שבועי, התארגנות קלה במטבח והכנה של מתכונים קלים לכל בני הבית. הסדנה מעניקה כלים פרקטיים ופשוטים לשינוי תזונתי ארוך טווח.

מתוקים שלי (משך הסדנה 2.5 שעות)
סדנה חוויתית לילדים בגילאי 5-9 להכרות עם עולם התזונה הבריאה. הסדנה משלבת סיפור, משחק והכנה של מתכונים בריאים וטעימים לחוויה מושלמת של תזונה בריאה. בסיום הסדנה תערך סעודה חגיגית של כל המאכלים הטעימים!

סיור בחנות טבע (משך הסיור 1.5 שעות)
סיור מקיף בחנות טבע שנועד לתרום להפגת החששות והפחדים הנלווים לקנייה בחנות טבע. בסיור נלמד כיצד להוזיל את עלות הקניה, באילו ממתיקים ושמנים להשתמש, איך לבחור ביצים למאכל והאם יש באמת צורך לקנות הכל אורגני. בסיום הסיור נערוך קניות בהנחה!