לקוחות ממליצים

לכל העדויות בyou tube
איך ענת הטבעונית עם השימוטו  ירדה 11 קילו במשקל וגם איזנה את מצבי הרוח?
איך מרינה ירדה במשקל וגם הפחיתה את מינון הכדורים לבלוטה בעצת רופא?
איך תזונה עזרה לי לטל ליאור וסיון לאזן את בלוטת התריס?
איך טל ירדה 7 קילו במשקל עם תת פעילות של בלוטת התריס?
איך מעיין ללא בלוטה מגיל 11 ירדה במשקל והפסיקה לסבול מכאבי בטן בשבועיים?
איך אפרת הפסיקה להיות עייפה ועצבנית אחרי 4 ימים בלבד בתזונה לבלוטת התריס?
איך רעיה הפסיקה לסבול מעצירות של 40 שנה אחרי שבועיים בלבד?

אפרת, 32 מעצבת אתרים, רמת גן
"….גלי מאד יסודית ויצירתית. היא בנתה לי תכנית אישית ייחודית שמתאימה לצרכים, מטרות, סדר יום והרצונות האישיים רק שלי. היא מעולם לא אסרה עליה שום דבר ויצרה לי אורך חיים הרבה יותר נוח ופחות מסובך סביבי האוכל. בלי להיות בדיאטה ירדתי 2 מידות בבגדים!! אולי זה לקח לי יותר זמן מבעבר, אבל המשקל שלי נשאר יציב!! העור שלי נראה אחרת ואני לא עייפה כל הזמן. השינוי העיקרי קרה כשגיליתי שיש לי הרבה יותר חיוניות ומצב רוח טוב. העסק שלי פורח ומשגשג יותר מאי פעם כיוון שאני מלאת אנרגיה ושמחת חיים, לעשיה ועבודה קשה…"

איתי 30, מתכנת, תל אביב
"….סוף סוף אני מרגיש הרבה פחות כבדות ועייפות אחר הצהרים, שותה פחות קפה ומרגיש יותר אנרגטי, מפוקס וממוקד. גיליתי איך לעבור לתזונה בריאה וטובה בקלות, אילו מזונות לקנות ולבשל ואפילו התחלתי לעשות פעילות גופנית! למדתי שגלי לא ממציאה שמות של עלים ירוקים, ושכן, לפעמים אפשר לאכול גם שוקולד או סטייק. התהליך מהנה, ממליץ בחום! מיד כשסיימתי את התכנית נרשמתי לעוד 6 מפגשים נוספים…"

רונית 30 שיווק, תל אביב
"…פעם הייתי מתעוררת כל לילה בשעה 04:00 עם כאבי בטן חזקים – לא ממש איכות חיים. בזכות גלי גיליתי אילו מזונות מתאימים לי ואלו ממש לא, מה לאכול לקראת השינה ואיך לשלב מזונות בריאים ואורגניים בלי לשבור תכנית חסכון. למדתי להפיג סטרס בחיי לגלות אילו טריגרטים מפעילים את כאבי הבטן והיום אני ישנה את כל הלילה רצוף! על הדרך ובלי דיאטות ירדתי 7 קילו במשקל!! גלי היא שילוב של יצירתיות, אכפתיות, תמיכה, אהבה וידע רב. כשסיימתי את התכנית שכנעתי את אחותי להירשם!…"

מאיה, 30 מעצבת, תל – אביב

"…תודה רבה על המסע והתמיכה לחיזוק העצמי שלי.בעזרתך הצלחתי לחדד את המטרות שלי מעצמי ולהביא לשינוי אמיתי. סבלתי ממיגרנות מרבית חיי ואני שמחה להגיד היום שאיני סובלת כמעט ממיגרנות. למדתי לקבל מצבי ביניים ולא לנהוג בקיצוניות עם האוכל כפי שנהגתי.התזונה הייתה הדלק לשינויים משמעותיים בחיי…"

נועה, 30, דוברות, תל אביב
"…התכנית סייעה לי לאזן את משקלי ללא דיאטה, איסורים או הגבלות ולהגיע למשקל נמוך ממה שדמיינתי והפחתתי משמעותית את התקפי המיגרנה שליוו אותי כל החיים. גלי איפיינה והתאימה את היעוץ באופן אישי ומדויק עבורי והיא יועצת עם תבונה ורגישות נדירה ובעלת יכולת לפתח קשר עמוק עם המטופלים. אני ממליצה עליה בחום לכל המעוניין…"

הגר 30, כפר סבא

"…התכנית האישית יצרה עבורי מהפכה. השינוי שעברתי יצר שיפור מדהים במערכת העיכול בעיות העור מהם סבלתי כל חיי ואפילו ירדתי בלי להתכוון במשקל. היעוץ של גלי הוא קשוב ומדויק אין תחליף להתאמה האישית ולמעקב ולאוזן הקשבת של גלי…"
מיכל 40, עורכת תכן ומנהלת מדיה, תל אביב
לקרוא לגלי "יועצת תזונה" זה להמעיט בערכה. אמנם הורדתי גלוטן כמעט לגמרי אבל זה לא העניין, העניין הוא שלחם, עוגות ועוגיות שהיו הדברים החביבים עלי כלל לא חסרים לי כיוון שהתכנית של גלי היא לא קיצונית. כולם מדברים על זה שדיאטות לא יעילות וצריך לעבור ל"אורח חיים בריא", אבל אצל גלי זה לא רק דיבורים. אין אצלה נוסחה, והיא עובדת עם כל אחד לפי צרכיו, ומעניקה תוכנית אכילה שאין צורך לתלות על המקרר כי היא תלך איתך לכל החיים.

סטודיו Adlai & Partners NewBrand, תל אביב

"…גלי המקסימה ביותר, נהנו לארח אותך בסטודיו. את נפלאה ממש! השיח במטבח וסביבו אודות ההרצאה שלך "רעבים ליצירתיות" הולך וגובר.."

HQ Architects, משרד אדריכלים, תל אביב
"….אנו ממליצים בכל פה על ההרצאה "רעבים ליצירתיות" שמעבירה גלי בחינניות ובהומור, ובה היא מלמדת כיצד לאכול נכון יותר, לשמור על ערנות, ריכוז ויצירתיות במהלך כל יום העבודה. ההרצאה אינה רק תיאורטית אלא גם נותנת כלים מעשיים וטיפים כיצד ליישם את הרעיונות. נהננו מאוד מההרצאה עצמה והשפעתה ניכרת במשרד: כמויות הקפה ירדו, ואנחנו שותים הרבה יותר תה צמחים שנקנה במרוכז. חטיפי "האנרגיה" כבר לא תופסים מקום על שולחנינו, ואנו מעדיפים לאכול מהאופציות הבריאות יותר שהציעה גלי. למדנו לקרוא את התוויות שעל גבי המוצרים, וההורים שבינינו גם העבירו את החומר הנלמד הלאה לילדיהם בבית…"