הרצאות

גלי הנדל מאסטר בריאות הציבור (M.P.H) מומחית בקידום בריאות, בעלת ניסיון עשיר בפיתוח תוכן מבוסס מדע ומחקר, מסמכי מדיניות, הרצאות, הדרכות וסדנאות בתחומי אורח חיים פעיל ובריא לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.

בין לקוחותי ניתן למצוא גופים וארגונים (קופ"ח כללית, אפשריבריא התכנית הלאומית לאורח חיים בריא ופעיל,
עיריית חיפה, צה"ל) חברות טק (WIX, Avaya, vCita) חברות מסחריות (רשת ניצת הדובדבן, ברא צמחים)
וגופי מדיה (הארץ, דה מרקר, ערוץ 12 כאן 11 ועוד)
צרו קשר להזמנת הרצאות וסדנאות מהתפריט או בהזמנה אישית

צעד קטן שלכם. צעד גדול לבריאות!
הרצאה סוחפת, ממוקדת וסופר פרקטית על הצעדים הקטנים אך המשמעותיים שנוכל לבצע בתחומי מזון, תנועה, פעילות גופנית, שינה וסטרס לשיפור איכות החיים ולחיים ארוכים עתירי בריאות. מה חשוב שנתחיל עוד היום ומה ניתן לדחות? איך לצאת לדרך בחיים עמוסים? איך לבחור מטרה אישית ממוקדת ואפשרית? ומה מגלה לנו על כך המדע והמחקר? סודות החיים עד 120 בבריאות איתנה! 

שבוע עבודה בריא
ההרצאה מתייחסת לסדר היום ושבוע העבודה העמוס וכיצד לשלב לבסס אסטרטגיה פשוטה וקלה שתתמוך בבחירות מזון בריאות ואורח חיים פעיל. ההרצאה תתמקד בכלים ישימים שיעזרו לנו לשמר אנרגיה, מיקוד, חדות ומצוינות בעבודה ובבית. נגלה אילו עקרונות וכללים פשוטים ופרקטיים יכולים לתמוך בנו לאורך השבוע לשימור אנרגיה ופוקוס מרביים, עיכול משופר, סבלנות, רוגע וריכוז שיא! בואו לשמוע איך לשפר ולדייק את שבוע העבודה שלכם וכיצד ליצור אסטרטגיה שבועית שהיא גם טעימה, גם בריאה, גם קלה ליישום וגם מקדמת!

להפסיק להיות עייפים, מ-ע-כ-ש-י-ו-!
עייפים ביום העבודה ובכלל? בהרצאה הזו תלמדו מהם הסיבות שבגינן אתם חווים עייפות, איך כל אלו קשורות לבחירות המזון, אורחות החיים, כסא העבודה ואור השמש ובעיקר, מה תוכלו לעשות על מנת להפוך את הגלגל ולהכיר את הגרסה המקסימלית שלכם! בהרצאה הזו נדבר על גרף העייפות לאורך היום ואיך לשבור את שעות הצהרים הקשות בקלות!  

בריא & זול – יש דבר כזה? 
אומרים לנו שלאכול בריא עולה יותר, בטח כעת. בהרצאה זו נגלה איך לאכול בריא בלי להכפיל את תקציב הקניות המשפחתי. בתקופה זו, בה הכסף שלנו נשחק ושווה פחות, חשוב יותר מתמיד להכיר את המזונות הבריאים שלא ירוקנו לנו את הכיס, כיצד לבסס מקרר ומזווה בריא ואיך להוזיל את עלויות המזון הבריא באופן עקבי. בואו ללמוד איך לשמור על הבריאות וגם על התקציב!

בריאה בכל גיל. הרצאה לנשים.
בהרצאה זו נדבר על חשיבותן של אורחות חיים ובריאות במעגל החיים הנשי, מדוע לא ניתן יותר לחשוב על בריאות באותו האופן לגברים ונשים, ולמה בריאות נשים צריכה לקחת בחשבון את המאפיינים הפיזיולוגיים והמנטליים הספציפיים ואת מעגלי החיים. נלמד מהן הפעולות ההכרחיות לשמירה על בריאות איתנה, חוזק פיזי וחוסן רגשי, כיצד להתמודד עם שינויים הורמונלים בכל גיל, ואילו חידושים חושף בפנינו המדע. ההרצאה תשלב טיפים פרקטיים שיאפשרו אימוץ הרגלים לבריאות מיטבית בכל גיל ובכל שלב חיים. הרצאת חובה מילדות עד זקנה.