הרצאות

בתזונה יצירתית יצרנו מגוון רחב ומרתק של הרצאות תזונה ובריאות לקהל הפרטי, המוסדי ולחברות.
לפרטים, הזמנה ומחירים צרו קשר.

תזונה לבלוטת התריס – הרצאת הדגל
ההרצאה הזו היא לא עוד הרצאה, היא סיפור חיי. שנים של חוסר אבחון הובילו אותי להחלטה חשובה ןתוצאות מעודדות. בואו לקבל השראה ומוטיבציה לשנות, לקחת את הבריאות ביידים ולגלות כיצד תזונה יכולה לשפר לאזן ולשקם את בלוטת התריס שלכם. בואו לגלות מהם 3 המזונות הבעייתים ביותר לבלוטה ואילו הם 4 המזונות שיחזקו אותה, לשמוע מהו הפרוטוקול התזונתי שתרם להחלמה שלי ושל רבים ממטופלי ולקבל מידע חשוב על בדיקות ותוצאותיהם. הרצאת חובה לכל הסובלים מבלוטת התריס ולאלו שחודשים שיש בעיה. לפרטים נוספים

חופשיים מגלוטן ב- 3 צעדים פשוטים!
הרצאה מרתקת על ההשפעה של גלוטן על הבריאות שלנו. בהרצאה נלמד מדוע כולנו פתאום רגישים לגלוטן, היכן ניתן למצוא גלוטן והיכן הוא מסתתר, איך לעבור לתזונה גלוטן ב- 3 שלבים פשוטים וקלים לישום, מה לאכול, מה לקחת לעבודה ומה להזמין במסעדות, ההרצאה מלווה במתכונים טעימים ורעיונות לארוחות! לפרטים נוספים

רעבים ליצירתיות
בואו ללמוד איך להזין את היצירתיות שלכם באמצעות מזון וסגנון חיים! מה לאכול ביום העבודה כדי להגביר את היצירתיות ובעיקר ממה להמנע, איך לגלות מה התזונה המותאמת לכם, איך סגנון החיים עלול גם הוא לשבש את היצירתיות ואיך נוכל ליצור בחיינו סביבה תומכת יצירתיות.

הקרב על הבריאות
הרצאה לגופים צבאיים, שירותי הבטחון, חדרי מצב וגם למנהלים ואחראי משמרת הנדרשים לתפקד תחת לחץ ולקבל תהליך של קבלת החלטות. בהרצאה נלמד לא רק איך מתי ולמה אנחנו אוכלים תחת לחץ אלא גם על איך בחירות המזון שלנו משפיעות על תפקודינו וכיצד לערוך בחירות מזון טובות יותר גם במסגרת נוקשה שבה אפשרויות הבחירה מוגבלות. (ההרצאה לבקשת צה"ל)

הדיאטה האחרונה בחייכם
בואו לגלות איך להפסיק עם הדיאטות לתמיד! תבינו איך כל דיאטה מפחיתה את חילוף החומרים שלכם ב- 30%!! וגם תבינו איך להחזיר לגוף שלכם רכיבים מזינים וחיוניים. בהרצאה נלמד איך להפחית תשוקות למתוקים ללא איסורים והגבלות ואיך לאזן את המשקל ולצאת ממעגל הקסמים של רעב ודיאטות!

"מעי רגיז" – המצאה של רופאים
גם אתם אובחנתם עם מעי רגיז? סובלים מבעיות עיכול אבל הרופא לא מצא כלום ולא יכול לעזור? אתם לא לבד! אבל האמת שהמונח "מעי רגיז" הוא המצאה של רופאים ואתם וודאי סובלים מבעיות אחרות שבהחלט ניתנות לטיפול. בואו לגלות איך אוששתי את גופי ובריאותי באמצעות תזונה וסגנון חיים , מה באמת מתרחש בגופכם וכיצד תוכלו להשיב לעצמכם את הבריאות והשפיות!

שבוע בריא – תכנון תפריט שבועי משפחתי (כולל מתכונים ב- 5 דקות עבודה)
הרצאה שתעניק לכם סט כלים לתכנון תפריט שבועי בריא לכל המשפחה ותדריך אתכם במה להצטייד איך להוזיל את ההוצאות על מזון ואיך ליצור מגוון ארוחות מחומרי גלם פשוטים. ההרצאה כוללת מתכונים בריאים וטעימים ב- 5 דקות עבודה וכן טיפים לעידוד ילדים לאכילה בריאה!

אמא טרייה – על חשיבות התזונה לאחר הלידה
בהרצאה נלמד כיצד לשקם את הגוף אחרי תשעה חודשים מאתגרים של הריון ולידה באמצעות תזונה. ההרצאה תדגיש את הצד הפרקטי של תזונה לאחר הלידה לאמא הטרייה, שמתמודדת עם תשישות, עייפות ומצבי רוח ותכלול את כל הטיפים וההמלצות להתארגנות קלה בריאה וכמובן טעימה!  ההרצאה כוללת מתכונים, רעיונות לארוחות ונשנושים בריאים.

מי מפחד מחנות טבע?
הרצאה למנהלי חנויות טבע ובריאות על הפחדים הקשיים והאתגרים שעומדים בפני הלקוחות חדשים וותיקים בעת קניית בחנות טבע. בהרצאה אני מסבירה מהיכן נולד הצורך של לקוחותי לסיורים מודרכים בחנויות טבע, מה לומדים בסיורים אלו וכיצד נוכל לשפר ולמקסם את חווית הקניות של כל הלקוחות בקניות בחנות. (ההרצאה לבקשת מנהלי רשת "ניצת הדובדבן")