בלוגולדת

שנה חלפה לה מאז שפתחתי את הבלוג שלי שחוגג בלוגולדת החודש. בכנות, לא חלמתי על 230 עוקבים תוך שנה בנוסף לעוד 160 עוקבים בפייסבוק. את הבלוג התחלתי כפלטפורמה להציג בפניכם את גישתי השונה לתזונה, המשלבת התבוננות על המזונות שאנו צורכים בד בבד עם התבוננות על כל תחומי ההזנה בחיינו.

היה זה המזון שאיפשר לנו להתפתח מיצור קטנטנן שגודלו כגודל אפון לתינוק במשקל 3 קילו המוכן לצאת אל העולם לגדול ולצמוח. אך ללא מרכיבים מזינים נוספים שקיבלנו / החסרנו מבני משפחתינו והסובבים אותנו, התפתחותינו לא היתה יכולה להיות שלמה. לכן, אם נמשיך להתרכז רק במה שמונח לפנינו על הצלחת, מוצלח יותר או פחות, סביר שנחמיץ את התמונה כולה. למרות שחלקינו מנסים ורוצים,  לא נצליח לפתור את כל הקשיים או לחגוג את כל השמחות בעזרת כף, סכין ומזלג. לרבים וטובים מאיתנו המזון הוא תרופה וסם, ועל אף הנסיונות והרצון ה"טוב", המזון לבדו, אינו יכול להביא לנו את ההקלה המיוחלת או את הריפוי השלם.

Bday Cake_new

אז לכבוד בלוגולדת השנה שלי, ובמסורת הבעת משאלות בזמן כיבוי הנרות שעל העוגה, אני רוצה להזמין אותכם להביע משאלה אחרת לשנה הקרובה . השגת היעדים הבריאותים שלנו (איזון משקל, תשוקות למזונות מזיקים, אלרגיות, בעיות עיכול, שינה ועוד) חשובה ללא כל צל של ספק. אך המתנה האמיתית ביום הולדת הזו ממני אליכם, היא ההבנה שבריאות איננה מטרה, כי אם כלי. רבים מאיתנו עסוקים ב"מרוץ לבריאות" בחריצות רבה כל כך, שאנו טועים לחשוב שהיא המטרה הנעלה והסופית. למעשה, בריאות מהווה אמצעי להשגת המטרות והיעדים האמיתיים שלנו, כאלו שלא ידענו שאנו רוצים או כלל לא חלמנו שאפשריים.

לקוחות שרצו להפחית ממשקלם, שינו את מקום עבודתם כאשר הבינו כי צריכה מופרזת של מתוקים היא הדרך של גופם ל"אותת" להם כי יש צורך לשלב מתיקות בחייהם. אחרים פיצחו את הקשר בין מיגרנות ללחצים בחייהם ולישיבה משרדית ממושכת, והחלו לצאת לטייל . רבים אחרים הפחיתו את התשוקות למזונות מזיקים כשהתחילו להחליף את "חיבוק" המקרר בחיבוק מבני ביתם בסופו של יום מפרך.

אז מה אני מאחלת לכם, לי ולבלוג לשנה הקרובה? ראשית, בריאות מיטבית לכל מי שעדיין לא נמצא בשיאו ולמי שרוצה ללמוד איך להשאר שם. אני מעודדת אותכם לגלות איך מזון יכול לשנות את חייכם ואיך אפשר לחיות כמו שבאמת מגיע לכם. שנמשיך לצמוח, לגדול ולהתפתח, כדי שנוכל להשיג את המטרות והיעדים שכלל לא ידענו שאנו רוצים, וודאי לא חלמנו שאנו יכולים. (מוזמנים לשאול את הלקוחות שלי למה אני מתכוונת). שנחגוג עוד הרבה בלוגי-הולדת כאלו, ונמשיך לעשות את מה שאנו אוהבים באמת, כי זה מרגיש נ-פ-ל-א!!

לא באמת חשבתם שאשאיר אותכם בלי קישור למתכון עוגת הבלוגולדת שלי – טעימה, קלה ומפתיעה
כדי שתוכלו לחגוג יחד איתי, נכון? יומולדת שמח, בלוג!

בריאות ושמחה לכולכם,
באהבה גדולה,
גלי [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *